• Sláviček 2024

• A či znace, či neznace jak še na vichodze špiva?
            Týmito milými slovami privítali dňa 3.4.2024 v našej Materskej škole svojich kamarátov naši malí slávici na prehliadke ľudových piesní „Sláviček 2024“. Malí odvážlivci v zastúpení všetkých tried zaspievali krásne pesničky, ktorými potešili, rozveselili všetkých a za svoj výkon boli odmenení sladkosťou, diplomom, no hlavne veľkým potleskom.Ďakujeme všetkým malým speváčikom, prajeme im veľa úspechov v ďalších speváckych prezentáciách. Ďakujeme aj pani učiteľkám za prípravu akcie, i pani riaditeľke za akordeónový sprievod.

• Predškoláci na návšteve v základných školách

• Dňa 20.3. a 27.3.2024 sa naši predškoláci vybrali na návštevu do základných škôl. Spolu s prvákmi, druhákmi a tretiakmi zasadli do ich lavíc a spoločnými silami vyfarbovali športovcov, ktorými sa aj stali. Zasúťažili si v rôznych disciplínach pod vedením pani vychovávateliek, pani učiteliek a žiakov štvrtého ročníka, za ktoré boli aj odmenené medailami a taštičkami prekvapení. Boli to dni plné zábavy, smiechu a už teraz sa nevedia dočkať kedy opäť zasadnú do lavíc, ale už ako prváci. Ďakujeme základným školám Hviezdoslavova a Komenského v Lipanoch za úžasné športové dopoludnie.

• Jedálny lístok

• Piatok17. 05.