• Zimná prírodovedno-turistická vychádzka

• Dňa 25. januára 2024 sa uskutočnila zimná prírodovedno - turistická vychádzka s enviro aktivitami a hrami. Deti plnili niekoľko úloh, rozlišovali ihličnaté stromy, rozvešali vyrobené vtáčie búdky na stromy a plnili ich semienkami, pozorovali zvieracie stopy v snehu, prikrmovali zvieratká do vyrobených kŕmelcov- ovocím, zeleninou a jesennými plodmi, zo snehu vytvárali snehové gule, ktoré hádzali do určitého cieľa a urobili si malých snehuliakov. V závere sa zahrali hru – reťazová naháňačka a domov si odniesli plno zážitkov, ktoré nám ponúkla zimná príroda.

• Hókusy-pokusy

• Dnes sa naše triedy zmenili na malé dočasné laboratórium. Z detí sa nachvíľu stali vedci, ktorí hravou formou objavovali čaro jednotlivých hókusov-pokusov. Malí vedci boli plní radosti, zvedavosti a ich úsmev a nadšenie boli dôkazom toho, že objavovať nepoznané sa oplatí. Tieto aktivity, ktoré pre nich pripravili pani učiteľky, boli skvelým spôsobom ako podporiť záujem o svet okolo nich.

• Jedálny lístok

• Piatok17. 05.